شرکت فرانسوی کانتینر را به استخرهای شنا بادوام و کم تعمیر تبدیل می کند. یک شرکت مستقر در فرانسه که در زمینه حمل و نقل یا تبدیل سازه‌های بار به محصولات معماری تخصص دارد، استخرهای شنای کانتینری را طراحی و توزیع می‌کند. استخرهای کانتینری که به صورت سفارشی ساخته شده اند و توسط جمعی از متخصصان استخر ساخته شده اند، ترکیبی از سبک های مدرن و صنعتی را دارند. این سازه با تحویل و نصب استخرهای کانتینری شروع و پایان نمی‌یابد، بلکه متخصصان مشتریان خود را به آنچه در داخل و خارج از محموله می‌رود راهنمایی می‌کنند و در مورد طراحی استخرهای قابل سفارشی‌سازی و اقتصادی، روی زمین یا داخل زمین توصیه می‌کنند.

این شرکت به داشتن انتخاب های متنوع از نصب، چه در بالای زمین، چه نیمه مدفون و یا حتی بر روی یک صخره برای دیدن منظره مفتخر است. طرح‌بندی استخر کاملاً قابل تنظیم با تعداد زیادی گزینه برای اصلاح آن‌ها، رندر بیرونی که انتظارات مشتریان را از سطح شیشه‌ای و روکش‌ها تا دسترسی و امنیت برآورده می‌کند، و طیف وسیعی از گزینه‌ها را ارائه می‌دهد که به مشتریان اجازه می‌دهد استخرهای خود را مطابق با مشخصات خود بسازند. . برای صنعت استخرهای کانتینری به طور مداوم با خواسته های مشتریان و ظهور پیشرفت های مداوم در حال تکامل است. همچنین قول می‌دهد که به مشتریان مشاوره و راه‌حل‌های سفارشی ارائه دهد تا محدودیت‌های فضاهای بیرونی آنها را بدون در نظر گرفتن اندازه، برآورده کنند.

 

انواع استخر ها

این شرکت سه دسته اصلی از استخرهای را ارائه می دهد. اگر مشتریان بخواهند استخر را در باغ خود نصب کنند، استخر شش متری باعث صرفه جویی در فضا می شود و آن را برای فضاهای محدود و قابل دسترس برای همه ایده آل می کند. استخرهای دوازده متری دارای دو تنوع هستند، یکی بزرگ که برای ورزشکاران، طرفداران شنا و خانواده های پرجمعیت ساخته شده است و دیگری برای استراحت با جکوزی ساخته شده است. گزینه های سلامتی نیز در دسترس هستند که شامل اسپاهای دو، سه و پنج نفره متشکل از اسکله و صندلی راحتی می شود. هیدروماساژ و رایحه درمانی؛ کروموتراپی با ترکیب ده رنگ؛ و انتخاب آبشار همراه با صدای آب.

استخر کانتینری

سفارشی سازی

در مورد سفارشی سازی، روکش بیرونی با مواد فولادی یا چوبی با رنگ های مختلف موجود است. نرده استخرها می تواند به صورت لعابدار، فلزی یا ضد زنگ باشد و همچنین می توان انواع چوب را متناسب با محیط یا تراس مشتریان سفارش داد. استخرهای شامل یک نردبان فلزی ثابت، یک راه پله قابل جابجایی ساخته شده از چوب، یک راه پله خارجی و مدولار است. یک نورافکن LED سفید برای روشن کردن استخر در شب با گزینه ای برای داشتن یک پروژکتور LED رنگی با کنترل از راه دور، نور غیر مستقیم محیطی، یک نوار LED سفید و یک نورافکن LED در پایین استخر تعبیه شده است.

محوطه استخر دارای تنظیم کننده اتوماتیک کلر، کلرزن نمک، فیلتراسیون بیولوژیکی، مه پاش، پوشش با غلتک و پرده های برقی است. این شرکت می گوید که نصب و راه اندازی تنها یک روز (به همراه آستر) طول می کشد. نصب و راه اندازی استخرهای کانتینری از قبل در کل هزینه استخر گنجانده شده است. تیم پشتیبان شرکت علاوه بر نصب استخرهای و مشاوره در مورد چیدمان، راه حل های برق، لوله کشی و خاکی را نیز ارائه می دهد.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره انواع کانکس با ما تماس بگیرید.

بسته به حجم کار، زمان تولید می تواند تا چهار هفته افزایش یابد. استخرهای کانتینری بسته به مدل انتخابی توسط کامیون باربر 11 متری یا نیمه تریلر حمل می شوند و بر اساس امکان نصب استخر امکان بالا بردن آن وجود دارد. بسته به اندازه حوضه انتخابی، بلند کردن و حمل و نقل توسط جرثقیل کامیون یا جرثقیل متحرک انجام می شود. در صورت نیاز، شرکت می تواند استخر را با استفاده از جرثقیل که قبلاً با هزینه حمل و نقل و هزینه ها در نظر گرفته شده است بالا ببرد و جرثقیل های دوربرد هنوز توسط تیم در حال مطالعه است، اما در حال حاضر به عنوان وسیله ای بالقوه برای حمل و نقل محصول در نظر گرفته می شود. .

شرکت ما می تواند یک خانه کانتینری نیز ارائه کند که در آن یک سرپناه از استخرهای می‌سازد و در دوش، حمام، رختکن و یک منطقه استراحت قرار می‌گیرد تا ترتیبی که برای مهمانی‌ها و مجالس خانگی ایجاد شده است را تکمیل کند.

این شرکت می تواند: استحکام و مقاومت آن در برابر شرایط آب و هوایی شدید آن را به انتخاب خوبی برای استخر تبدیل می کند. علاوه بر این، متخصصان استخر همچنین رنگ ضد خوردگی را ارائه می دهند و تضمین می کنند که مواد آنها به طور ویژه برای مقاومت در برابر ضربه، شرایط بد آب و هوا و خوردگی طراحی شده اند.

سوالات متداول

استفاده از کانتینرهای دست دوم یک راه حل سریع، ارزان قیمت و بادوام برای ساخت استخر است. این کانتینرها از فلز ضد زنگ ساخته شده اند و می توانند در برابر رطوبت و آب مقاوم باشند.

خیر، کانتینرهای استخر می توانند برای استفاده تجاری و عمومی نیز مورد استفاده قرار گیرند. آنها می توانند به عنوان استخر در هتل ها، مراکز تفریحی و باشگاه های ورزشی نصب شوند.

برخی از مزایای عمده شامل هزینه پایین تر نسبت به استخرهای سنتی، سرعت بالای نصب، قابلیت جابجایی، و طول عمر بالا به دلیل استفاده از مواد با کیفیت می باشد.

بله، مانند هر استخر دیگری، کانتینرهای استخر نیز نیاز به نگهداری و تمیز کردن منظم دارند. تمیز کردن آب، کنترل میزان کلر، و بازرسی برای شناسایی هرگونه نشتی یا خرابی ضروری است.

این صفحه چقدر کمکتان کرد؟